KARTÁČEK NA JAZYK ORABRUSH®
VŠE PRO SVĚŽÍ DECH A KRÁSNÝ ÚSMĚV

 

AKČNÍ SLEVY!!

Orabrush představení 

KARTÁČEK ORABRUSH JE NOVĚ PATENTOVANÝ PRODUKT ORÁLNÍ HYGIENY, KTERÝ ODSTRAŇUJE BAKTERIE A ODPAD Z JAZYKU A POMÁHÁ LÉČIT ZÁPACH Z ÚST

OraBrush má jemné štětinky, které vyčistí jazyk od bakterií. Ten, kdo poprvé použije je překvapen jeho účinností.

Existuje mnoho způsobů, jak krátkodobě zakrýt zápach z úst: ÚSTNÍ VODY, KLOKTADLA S PEROXIDEM, MÁTOVÉ LISTY A ČAJE, JEDLÁ SODA, MENTOLOVÉ ŽÝKAČKY NEBO BONBONY BEZ CUKRU. Pokud jste unaveni z aktuálních řešení a chcete se zbavit zápachu JEDNOU PROVŽDY! Neutrácejte za preparáty, podivná vyšetření odborníků.

NEUTRALIZUJTE ZÁPACH Z ÚST PRÁVĚ TEĎ! ORABRUSH FUNGUJE TRVALE!

 

PROČ ORABRUSH?

 
 • 1) ZUBNÍ KARTÁČKY JSOU PRO ZUBY, NA JAZYK JSOU MOC DRSNÉ

  Čištění jazyku touto cestou může naopak stimulovat rychlejší růst těchto bakterií.

   
 • 2) ŠKRABKY na jazyk NEFUNGUJÍ

  Jazyková škrabka pouze škrábe špínu a bakterie z povrchu jazyku a odstraňuje pouze zlomek toho, co má. Spousta bakterií v štěrbinách jazyku po sobě zanechá a ony nadále rostou.

   
 • 3) ÚSTNÍ VODY JEN ZMENŠUJÍ PROBLÉM

  Ústní vody pouze zmenšují problém. Mrtvé bakterie zůstávají na hrbolatém povrchu jazyku a stále můžou způsobit nepříjemný zápach.

 

ORABRUSH JE JEMNÝ, BEZPEČNÝ A JEDINÝ EFEKTIVNÍ POMOCNÍK!

JAK POUŽÍVAT KARTÁČEK ORABRUSH

 1. Vyčistěte si zuby. 
 2. Navlhčete Vaše ústa – použijte vodu nebo ústní vodu. 
 3. Jemně kartáčujte váš jazyk vaším kartáčkem Orabrush, abyste uvolnili bakterie a usazeniny. 
 4. Zajeďte s kartáčkem Orabrush na svém jazyku tak daleko, jak můžete, a nakloňte škrabku tak, aby mohla z jazyku perfektně stáhnout vše pryč. 
 5. Kartáček Orabrush vás dokonce dokáže zbavit pachů z česneku a kouření.

 

Pěna Orabrush

Má vynikající mírnou mátovou chuť, ale co více, tato speciální koncentrovaná formule je vybavená sedmi přírodními enzymy, které budují vašich ústům přirozenou obranyschopnost. Funkce jednotlivých enzymů:

 1. Lysozym — přírodně vyskytující se protein k oslabení buněčné stěny určitých druhů špatných bakterií 
 2. Amyláza a Amyloglukosidáza –pomáhájí proti zubnímu kazu 
 3. Glukosidáza — zlepšuje funkci dobrých bakterií 
 4. Peptizym — jeden z nejsilnějších známých protizánětlivých enzymů. Ničí infekce a plak 
 5. Papain — pomáhá k bělení zubů a protinárustu plaku 
 6. Selectobac — ničí zubní kaz a je protizánětlivý
 

Použití:

Stříkněte pěnu na štětinky vašeho kartáčku Orabrush nebo přímo na jazyk. Po dokončení čištění vyplivněte přebytečnou pěnu. Nepolykejte (pro nejlepší výsledky se vyhněte vyplachování).Orabrush Jazyková Pěna funguje nejefektivněji průběžně. Používejte ji dvakrát denně.

Složení:

Čištěná voda, xylitol, proanediol, sorbitol, aloe vera, celuózní guma, glukonát zinku, benzoová kyselina, fosforečnan sodný, kyselina fytová, polyxamer 407, mentol, přírodní aroma, laktoferin, lysozym, glukosidáza, amyláza, papain, amyloglukosidáza, peptizym.

Pěna Orabrush

ZÁPACH

Ačkoliv se mnoho lidí domnívá, že příčinou je špatná zubní hygiena, pravda je často někde jinde.

Zápach z ústOdstranit zápach 

 Z 90% MŮŽE ZA ZÁPACH Z ÚST NEOČIŠTĚNÝ JAZYK!

V České republice se čištění jazyka podceňuje a proto zhruba 40% obyvatelstva vůbec neví o této možnosti.

Může ORABRUSH skutečně změnit váš život!

Revoluční kartáček je velmi účinný. Odstraní bakterie v malých drážkách vašeho jazyka. Vše pak odstraníte speciálními štětinami. Výsledek zaručen!

 JAK PŘEDCHÁZET ZÁPACHU z ÚST?

Problémem špatného dechu podle statistik trpí až 17% lidí. Objevuje-li se zápach velmi často nebo stále, mluvíme o halitóze neboli zápachu z úst. 

Někteří lidé mají přehnaný strach s vlastního špatného dechu, a dokonce se vyhýbají určitým situacím, aby nebylo odhaleno jejich trápení. 

Pro "halitophobiky" osoby trpící tímto problémem, může ORABRUSH poskytnout podporu a další důvěru.

CO POMůŽE v BOJI,PREVENCE!

Zubní lékaři doporučují jako jednu z prevencí proti halitóze pravidelné čištění jazyka kartáčkem s měkkými štětinami!

Pravidelné používání jazykové pěny ve spojení s jedinečným kartáčkem Vám ORABRUSH pomůže od nepříjemného pocitu zápachu, a to JEDNOU PROVŽDY! 

Důležité je pečovat o ústní dutinu!

Nejčastěji kladené otázky

 

Otázka: Jak dlouho kartáček Orabrush vydrží?

Odpověď: Kartáček Orabrush není navržen jako obyčejný kartáček, má zvláštní štětinky, které jsou uchyceny na čistící hlavě. A proto kartáček Orabrush nepotřebuje vyměňovat tak často. Doporučená měnící doba je každé 3-4 měsíce nebo po vážnější infekci.

Otázka: Co je špatně na používání mého obyčejného kartáčku na čištění jazyku?

Odpověď: Obyčejný kartáček je vyroben k čištění zubů. Štětiny jsou zasazené do základu hlavy kartáčku a konce štětin jsou ploché nebo lehce zaoblené. Tyto typy štětin odstraňují páchnoucí materiál ze zubů. Váš jazyk je velice měkký a jemný a povrch je nerovný. Obyčejný kartáček odstraní nejvýše ležící bakterie, ale nezasáhne hlouběji a neodstraní bakterie tvořící se ve vroubcích jazyku. Používání většího tlaku na kartáček může poškodit jemnou plochu vašeho jazyku.  Štětiny kartáčku Orabrush jsou zvláštní, ohebné, účelově umístěné a tenké. Tyto speciální štětiny se dostanou hlouběji do vroubkování jazyku a uvolňují a odstraňují bakterie, které se zde tvoří.

Otázka: V jakém věku bych měl/a začít čistit jazyky mých dětí?

Odpověď: Čím dříve, tím lépe. Děti již jen několik měsíců staré (bez zubů) mohou mít páchnoucí dech. Kojenecké mléko i kojenecká výživa jsou vynikající zdroje potravin pro bakterie. Bakterie se shromažďují a rostou na jejich jazycích. Tyto bakterie produkují „tenké“ destičky, které poté migrují k zubům, kde se usadí mezi zuby a ztvrdnou. Dobrá orální hygiena diktuje, že jazyk by se měl čistit pravidelně.

Otázka: Když si čistím jazyk, potřebuju si čistit zuby?

Odpověď: Ano, při správné ústní hygieně je obojí nezbytné.

Otázka: Mohu používat zubní pastu k čištění mého jazyku?

Odpověď: Zubní pasta, jako obyčejný zubní kartáček jsou navrhnuty k čištění zubů, ne jazyku. Firma Orabrush navrhla speciální pastu Orabrush k čištění jazyku spolu s kartáčkem Orabrush. Pasta Orabrush s Orazymem je vybavena 7 plně přírodními enzymy, které vytvářejí „dobré“ bakterie, které chrání do budoucna před útoky páchnoucího dechu – bez ničení vaší přírodní ochrany proti bakteriím způsobujících zápach z úst. Čím více používáte Pastu Orabrush, tím silnější je vaše přírodní ochrana.

Otázka: Jak vyčistím kartáček Orabrush?

Odpověď: Jelikož štětinky kartáčku Orabrush jsou zvláštní, ohebné a umístěné, materiál odstraněný z jazyku nezůstává na hlavě kartáčku Orabrush. Pouhé držení kartáčku Orabrush pod proudem vody by mělo hlavu plně vyčistit. Kartáček Orabrush poté uchovávejte tak, aby hlava mohla samovolně vyschnout. Pokud chcete hlavu desinfikovat, můžete ji ponořit do ústní vody obsahující desinfekci nebo alkohol.

Otázka: Jak můžu zabránit dávicímu reflexu?

Odpověď: Pokud při čištění co nejvíce „vypláznete“ jazyk, dávicí reflex bude o mnoho menší. Široká hlava a krátké štětinky na kartáčku Orabrush vám povolí vyčistit zadní část Vašeho jazyku stejně jako obyčejný kartáček. Obyčejné kartáčky mohou způsobovat dávicí reflex častěji, protože jsou vyšší a mohou se dotýkat patra úst.

Otázka: Co se stalo, když se můj jazyk stane červený nebo citlivý?

Odpověď: Pamatujte, že kartáček Orabrush se má používat lehce na jemnou plochu Vašeho jazyku. Pokud citlivost přetrvává přerušte používání kartáčku Orabrush, než se citlivost zmizí. Kartáček Orabrush byl navržen tak, aby odstraňoval bakterie velmi jemnými tahy.

o nás

Vítejte u nás! My jsme Orabrush.cz a jsme tím nejlepším partnerem v boji za zdravý dech. Naší zbraní je kartáček Orabrush a naší municí speciální čistící pěna!

Nenabízíme pouze dočasné řešení! Orabrush funguje trvale a je tou nejlepší prevencí proti zánětům.

Jsme oficiální distributor v České republice. Nabízíme pouze kvalitní a originální zboží přímo od výrobce.

V naší nabídce si vybere opravdu každý. Nabízíme balíčky pro všechny druhy zákazníků. Od startovacích sad až po ty nejvýhodnější.

Potřebujete s něčím poradit? Nejste si něčím jistí? Náš tým je vám stále k dispozici!

Najít to správné právě pro vaši osobní potřebu není vždy tak jednoduché, jak se zdá. Proto je tady pro vás naše zákaznická podpora, která se vám kdykoliv pokusí pomoci, vyjít maximálně vstříc. Naše heslo je: Ve zdravém těle zdravý dech!

Naším každodenním cílem je spokojenost každého zákazníka, ať již u nás nakoupil poprvé nebo opakovaně.

Těm z Vás, kteří již vlastníte některý z našich originálních výrobků Orabrush, děkujeme za projevenou důvěru a slibujeme, že že náš tým udělá vždy to nejlepší pro Vaši spokojenost.

Vždy svěží dech a krásný úsměv přeje celý tým Orabrush©2019.